طرح های خلاقانه اتاق خواب در تابستان
10
ژوئن

طرح های خلاقانه اتاق خواب در تابستان

تغییر فصل ها بهترین منبع الهام برای طراحی دکوراسیون هستند. تابستان یکی از آن فصل هاییست که باید به داخل خانه راهش بدهید. تابستان پر از رنگ و نور است. اگر میوه های آبدار و رنگی، بستنی های خنک یا سفرهای تابستانه را دوست دارید؛ چرا دکوراسیون اتاق خواب تان را با طعم ها و رنگ های تابستانی دیزاین نکنید؟


برای دریافت خدمات مشاوره و طراحی و اجرا با شماره های دفتر تماس بگیرید

شماره تماس: 02128111818 /   ساعت پاسخگویی: 9 تا 18 عصر


اتاق خواب به رنگ سفرهای تابستانی

اگر به سفرهای تابستانه و روز های روشن و گرم تابستان علاقه دارید، این پالت ها مناسب روحیه شماست! خورشید درخشان و آبی آسمان دو رنگیست که در تمام سفرهای تابستانی به چشم می خورند. این رنگ ها اتاق خواب تان را بینهایت دلباز می کنند و روح ماجراجویی را در شما می پروراند.

اتاق خواب به رنگ سواحل مدیترانه ای

اولین نوستالژی تمام آدم های روی زمین از تابستان، بازی و غلطیدن یا راه رفتن روی شن های ساحل و دومین نوستالژی آدم ها فارغ از نژاد و ملیت تماشای غروب دریا در کنار محبوب ترین فرد زندگیشان است. این پالت های رنگی به طور کامل اتاق خواب تان را به یک ساحل مدیترانه ای تبدیل می کنند و شاید با رنگ های داغ تابستانی اتاق خواب خود را رمانتیک تر از هر لحظه دیگری بیابید!

طرح خلاقانه در طراحی دکوراسیون اتاق خواب
طرح خلاقانه در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب به رنگ تفریحات تابستانی

تفریحات تابستانه هم مانند خود فصل، هیجان انگیزند و در عین حال آرام بخش! اگر به شنا یا تفریحات ساحلی علاقه دارید، بهتر است از این پالت های رنگی استفاده کنید. این پالت رنگی را به جوانان توصیه می کنیم. رنگ های آرام و شاد این پالت ها هرگز افسردگی را به درون اتاق خوابتان راه نمی دهد.

اتاق خواب به رنگ دشت های پر گل تابستانی

اگر عاشق عطر گل ها هستید و حریف خریدن گل های طبیعی نمی شوید، با رنگ های این پالت ها حضور دشت های پر از گل را در دکوراسیون اتاق خواب تان دائمی کنید.

اتاق خواب به رنگ بستنی ها و کیک های تابستانی

اصلا فکر نکنید که این پالت های رنگی خوشمزه تنها مختص دکوراسیون اتاق کودک است! البته که یک انتخاب مناسب تابستانی برای اتاق کودکان و نوجوانان است اما اگر عاشق بستنی هستید و در روزهای گرم تابستانی یک دکوراسیون داخلی خنک را ترجیح می دهید، حتما از این ترکیب های رنگ استفاده کنید.


برای دریافت خدمات مشاوره و طراحی و اجرا با شماره های دفتر تماس بگیرید

شماره تماس: 02128111818 /   ساعت پاسخگویی: 9 تا 18 عصر