رنگ آشپزخانه، ۶ مدل ۲۰۱۸
11
مه

رنگ آشپزخانه، ۶ مدل ۲۰۱۸

رنگ همیشه یکی از موثرترین روش های برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی آشپزخانه بوده و هست. این ایده برای آشپزخانه نیز کاملا کابردی است و به همین دلیل هر سال در کنار “رنگ سال”، رنگ آشپزخانه را هم تعیین می‌کنند. در این مطلب رنگ های مناسب آشپزخانه در سال ۲۰۱۸ را به همراه تصاویری الهام بخش برای شما جمع آوری شده‌اند تا بتوانید دکوراسیونی به روز داشته باشید. نکته اصلی که در انتخاب رنگ‌های زیر دقت کرده‌ایم این است که هیچ وقت با یک «رنگ تک» روبه رو نیستیم، بلکه پالتی از رنگ های مختلف را می بینیم که بنا به سلیقه و طراحی کلی فضا می توانیم یکی از آن ها را انتخاب نماییم.


برای دریافت خدمات مشاوره و طراحی و اجرا با شماره های دفتر تماس بگیرید

شماره تماس: 02128111818 /   ساعت پاسخگویی: 9 تا 18 عصر

یادداشت مرتبط: چه رنگی را برای کجا انتخاب کنیم؟ (بخش اول)


رنگ آشپزخانه ۲۰۱۸

به طور کلی رنگ آشپزخانه ۲۰۱۸ بر پایه اصالت، سادگی و ثبات انتخاب شده است. تونالیته‌های خاکستری، از روشن تا تیره، به عنوان یک رنگ خنثی و پایدار در این پالت قرار گرفته‌اند. این رنگ ها باعث می شوند که تعادل در دکوراسیون آشپزخانه شما برقرار بشود و احساس سبکی به وجود بیاورد. شما می توانید این رنگ را به عنوان رنگ پایه در نظر گرفته و از رنگ های دوم و سوم نیز برای تکمیل طراحی دکوراسیون استفاده نمایید. بدین ترتیب، علاوه بر داشتن تعادل و آرامش، خلاقیت خودتان را در انتخاب رنگ و طراحی داخلی آشپزخانه نشان داده‌اید.

تاثیر رنگ در دکوراسیون آشپزخانه
تاثیر رنگ در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ های مناسب آشپرخانه چه طور انتخاب می‌شوند؟

در طراحی داخلی سال 2018، به رنگ‌های خنثی و پاستلی توچه بیشتری شده است. و فراوانی بیشتری از این رنگ ها در این سال خواهیم دید.  دکوراسیون آشپزخانه نیز در این پالت رنگی سهیم هستند و مثل تصویرهای بالا، رنگ های خیلی ملایم و روشن با وضوح بیشتری به چشم می‌آیند. جدا شدن از رنگ های همیشگی و تکراری به استفاده از این رنگ ها خواهد رسید، در عین حال که شیک و امروزی هستند. تونالیته‌هایی از صورتی، آبی روشن و زرد خیلی روشن در این دسته قرار می گیرند.

نقش گرما در انتخاب رنگ های سال 2018

آشپزخانه‌ها بخشی از خانه هستند که اهمیت زیادی هم دارند. هر اشپزخانه ای برای خودش، یک دنیای کامل و تمام است. بنابراین رنگ آشپزخانه هم با توجه به اهمیت آن در خانه، باید جداگانه و با دقت بیشتری انتخاب شود.

در میان تونالیته‌های رنگ به رنگ در سال ۲۰۱۸، می توانیم رنگ قرمز و نارنجی را انتخاب نماییم. این دو رنگ به دلیل گرما و صمیمیتی که با خود به همراه می آورند، انرژی زیادی را در آشپزخانه به جریان می اندازند. بنابراین توصیه من به شما این است که سعی کنید از استفاده بیش از اندازه از آن ها خودداری نمایید. شاید رنگ آمیزی یک دیوار به رنگ نارنجی و یا نهایتا کابینت هایی به رنگ قرمز، برای آشپزخانه شما کافی باشند.

یکی از ایده ها برای انتخاب رنگ آشپزخانه در سال ۲۰۱۸، بدون شک ارتباط با طبیعت است. در این پالت رنگی، تلاش برای اصالت و معنویت احساس می شود. همچنین نیاز است که با الهام از طبیعت، آرامش را به محیط خانه و آرامش خود بیاورید. سبز و آبی در کنار چوب ترکیب ایده آل این رنگ ها هستند. این دورنگ می توانند از کاشی آشپزخانه گرفته، تا میز غذاخوری، ظروف، رنگ دیوارها و .. را شامل بشوند.

 

برای دریافت خدمات مشاوره و طراحی و اجرا با شماره های دفتر تماس بگیرید

شماره تماس: 02128111818 /   ساعت پاسخگویی: 9 تا 18 عصر