معمار و طراح دکوراسیون خانه خود مان باشیم
۱۶
مهر

نحوه چیدمان منزل در دکوراسیون داخلی

با خواندن این مقاله شما می توانید پیشنهاد طراحی دکوراسیون داخلی برای یک واحد آپارتمان ۱۸۰ متری توسط تیم طراحی دکوراسیون دکوشار را بررسی کنید ضمن اینکه شما می توانید با توجه به استانداردهای طراحی ، انتخاب رنگ ها و استفاده بهینه از محیط رو بخوبی انجام بدهید.
علاقه کارفرما به سبک مدرن دلیل اصلی طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن میباشد. تا اینجای کار ، پروژه بسیار عالی پیش رفت اتودهای اولیه طبق متراژ خانه و توقعات کار فرما زده شد اما مهمترین چالش برای دکوشار علاقه کارفرما به حفظ ظروف و تزئینات عتیقه بود…
اکنون به بررسی طرح نهایی که توسط تیم طراحی دکوراسیون دکوشار پیاده سازی شد می پردازیم. حفظ روشنایی متعادل و ایجاد آرامش در محیط مهم ترین فاکتر در انتخاب رنگ ها ست.

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی
رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

در محیط خانه حتما یک رنگ پایه به همراه یک رنگ مکمل انتخاب می شود البته چالش حفظ عتیقه ها و تزئینی ها در انتخاب رنگ ها هم تاثیر گذار بود. در نهایت رنگ پایه کرم انتخاب شد و رنگ قهوه ای به عنوان رنگی که امتحان خود را در ست کرم و قهوه ای پس داده است انتخاب شد. رنگ سوم باید بین دکوراسیون خانه و عتیقه ها به طور چشم نواز پیوند ایجاد می کرد.
رنگ قهوه ای و کرم از رنگ های خنثی هستند که حس آرامش و اعتماد را در افراد بالا می برد و تا حدودی شبیه ویژگی های رنگ آبی روشن یا فیروزه ای عمل می کنند؛ وقتی که این سه رنگ در کنار هم قرار می گیرند همانند یک آهنگ ریتمیک و موزون، یک موسیقی جذاب را پدید می آورند.
در طراحی دکوراسیون داخلی حتما باید به استفاده بهینه از محیط توجه محسوس شود.

خلاقیت در طراحی دکوراسیون داخلی
خلاقیت در طراحی دکوراسیون داخلی

استراتژی استفاده از شومینه برقی و جا دادن تلوزیون بالای آن به استفاده ی بهینه از محیط بسیار کمک می کند ضمن اینکه فضای نشیمن را صمیمی تر می کند .
در نهایت ساخت قفسه ای دکوراتیو برای نگه داری عتیقه های کارفرما و استفاده از دکوری های مدرن در فضای خانه پروژه را در فاز دکوراسیون داخلی پذیرایی  به پایان رسانید.